reference

rodinný dům 

Spojil

Neměl jsem v úmyslu investovat do interiéru větší finance, a tak když přišla paní Vávrová s návrhem rozpočtu, měl jsem svoje pochybnosti, i když se mi návrh moc líbil. 

Každopádně dnes jsem rád, že jsem s investicí souhlasil. Dnes se doma cítím pohodlně, luxusně a dokonce i uklízím, abych se z té krásy mohl těšit.

Takže Andreu mohu jako designérku interiérů jenom doporučit.


JV, Spojil

rodinný dům 

Řečany nad Labem


Dlouhou dobu mi dělala starost malá kuchyňka. Nedořešené odpady a celková stísněnost v kuchyni mi úplně znepříjemnila radost z vaření pro vnoučata. 

Nakonec jsem se zdravě naštvala a vyhledala si na stránkách paní Andreu, která mi okamžitě byla sympatická svým pozitivním přístupem.

Nic nebyl problém a přišla se skvělým nápadem přehodit kuchyň z původního prostoru do prostoru vedlejší koupelny, která měla naopak prostoru pro moje potřeby až moc.

Prostory se prohodily, Andrea zařídila rekonstrukci odpadů a vodního potrubí, včetně topení a dnes si mohu návštěvu vnoučat a kamarádek vychutnat bez stresu.


MU, Řečany nad Labem

byt 

Polabiny Pardubice


Rodinné dědictví v Polabinách mělo svoje mouchy, nebyla zde zavedena řádně elektřina, a malý prostor bytu mi přišel pro 4 člennou rodinu jako klec.

Andrea nám byla doporučena ze Studia Moderní Byt a hned od začátku se nám plně věnovala. Potřebovali jsme dořešit hlavně dětský pokoj a manželovu pracovnu a dveře do ložnice tak, aby zde vzniklo více úložných prostor.

Kuchyň nám navrhla dispozičně tak, že i manželka měla radost, že se vejde do tak malého prostoru americká lednice a ostrůvek, kde připravuje jídlo.

Andrea se nebála zakomponovat do koupelny i malé okno, které manželka navrhla.


JU, Pardubice

rodinný dům 

Spojil


Měla jsem v novém domově dva problémy. Vyřešit dětské pokojíky pro dospívající dceru a druhou dceru ve věku 2 let a dále pracovnu pro manžela, který má často homeoffice a potřebuje více místa na papíry.

V obýváku, kde jsme udělali provizorní pracovnu se povalovalo spousta krabic od banánů a nebyli jsme schopni, ač oba vysokoškoláci, vymyslet místo kam pracovnu umístit.

Naštěstí jsem se seznámila s Andreou a všechno nabralo rychlý spád, Andrea od nás dostala projekt rodinného domku a po jedné návštěvě měla jasno.

Navrhla dvě varianty řešení dětských pokojíků, s prostornou pracovnou pro manžela, nám se nejvíce líbila varianta řešení, kde byla pracovna elelgantně umístěna za japonskou stěnu v ložnici.

Díky této úpravě nám obývák najednou přišel větší a tak jsme se s Andreou domluvili i na návrhu obývacího pokoje, z kterého jsem byla nadšená, hlavně i proto, že by mě vůbec nenapadlo, řešení, že jedna část sedací soupravy bude béžová a druhá protilehlá část sedací soupravy šedá.


LK, Spojil

loft 
Dukla, Pardubice

S Andreou nás spojuje orientační běh, když jsem zjistila, že navrhuje interiéry, spadnul mi kámen ze srdce, bála jsem se totiž, že bude návrh designérem velmi drahý a že na něho finančně nedosáhneme a když, tak, že si nebudeme moci dovolit jeho realizaci.

Andrea se nejprve přišla na náš loft podívat a okamžitě zhodnocovala některé věci, které jsme tušili, ale nechtěli si je přiznat. 

V loftu se díky našim dvěma malým cácorkám nashromáždilo spousta nepotřebných věcí, kterých bylo třeba se zbavit. 

Negativně Andrea hodnotila i přemíru různých druhů dřeva a neladící barevnost.

Zaměřila si rovnou prostor a nad dobrým vínem jsme jí vše řekli jak bychom byli rádi loft využívali a co nám tam chybí.

Cenový nástřel nám přišel schůdný a návrh nám všem vyrazil dech. Prostor který byl tmavý a přeplácaný, byl najednou jak ze škatulky. Spousta úložného prostoru a dispozice, která vyhovovala jak děvčatům, která budou za chviličku dospívat, tak i nám rodičům. Vzniknul totiž prostor pro malý obývák s pracovnou, který oceňujeme i pro svou polohu.

Děvčátkům se okamžitě zalíbilo řešení s baldachýny nad každou postýlku, pro větší soukromí.


LŽ, Pardubice